Hakkımızda

Günümüzde artan nüfus ve tüketim, su kaynaklarının bilinçsiz kullanımı ve hijyenik olmaması sorunlarını beraberinde getirmiştir. Suyun en temelde vücudumuzun % 70’ini oluşturmasıyla başlayan önemi, sağlıklı bir yaşam devam ettirebilmemiz ve sevdiklerimize hijyenik ortam sağlayabilmemiz gibi bir takım nedenlerle daha da önem kazanmıştır. Şirketimiz İzmir Arıtma Dünyası suyun, insanın sağlıklı yaşamının sürdürülebilirliği için öneminin farkında olup 4 senedir teknolojiyi takip eden, genç, dinamik ve yenilikçi kadrosuyla su arıtma hizmeti vermektedir.
 
Uzmanların ideal su için belirledikleri berrak, kokusuz, sağlıklı, yumuşak, kaliteli, taze, ekonomik ve zahmetsiz olması kriterlerini misyon olarak belirleyen firmamız müşterilerine en doğal suyu en zahmetsiz ve ekonomik yollarla ulaştırmayı hedeflemektedir. Şişe ve damacana sularla kaybedilen vaktin ve doğallığın, insanlara kaynağından arıtma imkanı sunarak kazandırılması en önemli gayelerindendir. Bunu da müşterilerine zamanında yaptıkları teslimle ve güler yüzlü hizmet sunarak gerçekleştirmektedir.
 
Türkiye’nin ne önemli büyükşehirlerinden olan İzmir’in sağlıklı yaşam için gerekli olan sağlıklı suya kolay erişmesi için İzmir’in her noktasında su arıtma hizmeti vermektedir. Evsel ve endüstriyel ürünleriyle sadece evlerinizde değil, ofislerinizde de sağlıklı ve doğal suya ulaşabilmeniz için işyeri ve ofis tipi arıtmalı sebil alternatifleri sunmaktadır. Ürünlerinin son teknoloji donanımlı olması kaliteli arıtma sağlarken güncel gelişmeleri takip ederek ürünlerini geliştirmektedir. Profesyonel ürünleri profesyonel ekibinin temiz işçiliğiyle destekleyerek evlerinize, ofis ve iş yerlerinize en doğal, en temiz suyu getirmek için hizmet vermektedir.
 
Suyu arıtmak için kullandığı Ters Ozmoz teknolojisi ile suda çözünmüş maddeler, mikroorganizmalar ve zararlı maddelerin tamamını sudan arındırarak kullanıma hazır berrak su elde edilir. FK Evsel Su Arıtma Sistemleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı ve doğal suyu profesyonel tekniklerle müşterilerine ulaştırır. Sağlığa zararlı tüm kimyasallardan arınmış temiz su ile aile sağlığına katkıda bulunurken kireçten arındırılmış yumuşak su ile yemeklerinize lezzet ve hijyen katar. Bunu yaparken su taşıma, su pompası takma, sipariş edilen suyun gelmesini bekleme gibi sıkıntıları bir kenara bırakarak müşterilerine pratik ve ekonomik hizmet vermektedir
 Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.